logo

PDA

MDA HTC Touch HD

Společnost HTC přinesl další přístroj s téměř ultimátní výbavou! V modelu HTC Touch HD získáte nejenom téměř všechny dnes myslitelné technologie, ale také velmi příjemný design a pohodlné ovládání. Ovládání má na starosti téměř výhradně obrovský dotykový displej, který má úhlopříčku 3,8 palce a velmi jemné rozlišení 480 x 800 bodů. Na takovémto displeji je opravdu radost sledovat filmy, hrát si hry, či prohlížet internetové stránky, které přístroj dokáže zobrazit v téměř stejné podobě, jako klasický počítač.

HTC Touch HD pracuje s nejnovějším operačním systémem Windows Mobile 6.1 CZ a o jeho svižný chod se stará procesor Qualcomm na frekvenci 528 MHz a 288 MB operační paměti. Pro ukládání dat je určeno 512 MB vnitřní paměti, které lze rozšířit díky paměťovým kartám microSD. Velmi botahé jsou komunikační možnosti přístroje - přes mobilní síť dokáže telefon přijímat data prostřednictvím technologií GPRS, EDGE, HSDPA i HSUPA (maximální rychlost 7,2 Mb/s.), s okolními přístroji je pak možné komunikovat přes Bluetooth, USB kabel či bezdrátovou WiFi síť. Potěší i praktické funkce, jako je vestavěný GPS modul pro satelitní navigaci, FM rádio, senzor, který dokáže natáčet zobrazení displeje podle skutečného natočení přístroje či standardní 3,5 mm jack pro připojení sluchátek. Ve výbavě nesmí chybět ani digitální fotoaparát - i ten je velmi kvalitní a nabízí rozlišení 5 megapixelů a automatické zaostřování.

Pohodlné ovládání přístroje zajištěno zejména díky velkému dotykovému displeji a modernímu rozhraní HTC Touch Flo 3D, které je speciálně přizpůsobeno ovládání pomocí prstů. Velmi rychle se tak dostanete ke svým kontaktům, zprávám, předpovědi o počasí, fotografiím, programům a mnoha dalším informacím a funkcím. Samozřejmě, že se můžete také spolehnout na funkce systému Windows Mobile - tedy kvalitní možnosti organizace času, programy pro práci s kancelářskými soubory Excelu, Wordu a PowerPointu, nechybí široká podpora multimédií apod. Zajištěna je také velmi dobrá synchronizace s počítačem i vzdáleným serverem.


Parametry:

Procesor: Qualcomm MSM7201A, 528 MHz
Paměť: ROM: 512 MB, RAM: 288 MB
Rozšiřitelnost: microSD, max. 8GB
Operační systém: Windows Mobile 6.1 Professional CZ
Displej: Dotykový TFT LCD, úhlopříčka: 3,8 palce, rozlišení: 480 × 800 bodů, 65 536 barev

Audio:, integrovaný mikrofon, hlasitý reproduktor, FM rádio s podporou RDS, 3,5 mm jack
GSM modul: podpora sítí: GSM 850/900/1800/1900 MHz, přenos dat: GPRS, EDGE, HSDPA, HSUPA, WCDMA
Integrovaný fotoaparát: 5 Mpix, přední VGA (640 × 480 bodů) kamerka pro videohovory
Rozhraní: USB 2.0, Bluetooth 2.0, WiFi 802.11b/g
GPS: Vestavěný GPS přijímač kompatibilní s GPS a A-GPS

Baterie: Li-Ion akumulátor s kapacitou 1350 mAh
Rozměry: 115 mm x 62.8 mm x 12 mm
Hmotnost: 147 gramů včetně baterie
MDA HTC Touch HD


MDA HTC Touch HD


MDA HTC Touch HD


MDA HTC Touch HD


MDA HTC Touch HD